Galaxy S8'in Reklam Görüntüsü Sızdı!

Tanıtımına artık sayılı günler kala Galaxy S8'in reklamında kullanılacağı fotoğrafları ortaya çıktı. Ayrıntıları haberimizde...
21 Mart 2017 08:56
Galaxy S8in Reklam Görüntüsü Sızdı!
LG'nin G6 modeli ile birlikte muhtemelen tarihte hakkında en çok sızıntı yaşanan akıllı telefon ünvanını elinde tutan Galaxy S8 için tabii ki yeni bir sızıntı haberi ile daha karşınızdayız.
 
Fakat işin bu kez ilginç bir yanı var. Zira akıllı telefon için Samsung'un reklamlarda kullanmayı planladığı görseller ortaya çıktı. Böyle bir sızıntının nasıl yaşandığı ise merak konusu.
 
Sızıntılar kralı Galaxy S8!
 
Yaşanan sızıntılardan bir hayli rahatsız olan Samsung, muhtemelen ani bir karar alarak Bixby adlı yeni asistanını tanıtmıştı. Bu hareketin durmadan bir şeyler sızdıranları daha da ileri gitmeye teşvik ettiğini artık rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
 
 
 
 
Yukarıda gördüğünüz görsel direkt olarak Samsung tarafından bir grafik ajansına hazırlatılmış ya da kendi ajansları içerisinde tasarlanmış iki ayrı görselden oluşuyor.
 
Bu reklam görsellerinin kimler tarafından sızdırılabileceği ise aslına bakarsanız aşağı yukarı tahmin edilebilir bir durum. Samsung kanadından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı da aklımızı kurcalamıyor değil.
 
shiftdelete
802714
Bu haberler ilginizi çekebilir