Galaxy S8'in Lansmanı Eş Zamanlı Olarak İstanbul'da DA Yapılacak!

Samsung'un amiral gemisi Galax S8'i 29 Mart'ta New York'ta yapılacak etkinlikte tanıtılacak. Galaxy S8 İstanbul'da da eş zamanlı olarak özel bir lansmanla tanıtılacak.
17 Mart 2017 19:51
Galaxy S8in Lansmanı Eş Zamanlı Olarak İstanbulda DA Yapılacak!
Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsizliklerden sonra Galaxy S8 ile göstereceği başarının Samsung'un tekrar kullanıcıların kalbini çalmasını sağlayacağını söylemiştik. Aylardır Galaxy S8 ile ilgili ortaya çıkan haberlerle birlikte telefon hakkında birçok bilgiyi öğrendik ve hemen hemen telefonun tüm detayları belliyken artık Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında son önemli haber geldi.
 
 
Daha önce Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın Londra ve New York'ta eş zamanlı olarak 29 Mart'ta düzenlenecek lansmanlarla birlikte tanıtılacağını söylemiştik ancak bu kez Galaxy S8 ailesinin Türkiye'deki lansman tarihi belli oldu. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, 29 Mart tarihinde dünya şehirleriyle aynı anda İstanbul'da da düzenlenecek özel bir lansmanla tanıtılacak. Etkinlik, New York ve Londra gibi şehirlerle eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Telefonlar Türkiye saati ile 18:00'da duyurulacak.
 
Ayrıca Galaxy S8 ailesi tanıtılır tanıtılmaz telefonların detaylarını, çıkış tarihleri ve fiyatlarına yönelik bilgileri ve diğer amiral gemisi telefonlarla karşılaştırmaları sitemizden takip edebilirsiniz.
 
webtekno
508694
Bu haberler ilginizi çekebilir