Galaxy S8'in Fiyatı Ortaya Çıktı!

Samsung'un, 29 Mart'ta tanıtacağı Galaxy S8 ve S8 Plus'ın fiyatları sızdırıldı. İşte Galaxy S8 ve S8 Plus'ın fiyatı ve renk seçenekleri...
08 Mart 2017 13:02
Galaxy S8in Fiyatı Ortaya Çıktı!
Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için geri sayım başladı. 29 Mart tarihinde gerçekleştirilecek lansman ile iki model resmi olarak tanıtılacak.
 
Bugüne kadar tasarımları ve teknik özellikleriyle alakalı neredeyse her şeyin sızdığı cihazla alakalı şimdi de renk seçenekleri ve fiyat bilgisi ortaya çıktı.
 
Karşınızda Galaxy S8 ve Galaxy S8+
 
Galaxy S8 fiyatı ne olacak?
 
Roland Quandt tarafından Twitter üzerinden açıklanan bilgilere göre Galaxy S8 ve S8+ modelleri siyah, beyaz ve yeni 'violet' renk seçeneğiyle satışta olacak.
 
Galaxy S8 fiyatı 799 € olacakken, Galaxy S8+ fiyatı 899 € olarak karşımıza çıkacak. Tabii ki bu bilgilerin şimdilik bir sızıntıdan ibaret olduğunu herhangi bir resmiyete sahip olmadığını belirtmekte fayda var.
 
 
Bu arada sızdırılan fiyatların Avrupa fiyatları olduğunu belirtelim. Tabii ki ABD için benzer fiyatlar dolar cinsinden göreceğiz. Türkiye'de ise durum bambaşka olacak elbette. Artan kur nedeniyle bu yıl geçtiğimiz yıla oranla daha yüksek fiyatlar göreceğimiz kesin gibi.
 
shiftdelete
475548
Bu haberler ilginizi çekebilir