Galaxy S8'e Portre Modu Güncellemesi!

Samsung, yeni telefonu Galaxy S8 ve S8 Plus'a portre modu güncellemesini getiriyor. İşte yani güncellemenin detayları...
16 Ekim 2017 20:33
Galaxy S8e Portre Modu Güncellemesi!
Bir sonraki güncellemeyle gelmesi beklenen özellik, çift kameralı akıllı telefonların sahip olduğu arka planı bulanıklaştıran portre efektini Samsung Galaxy S8'e ve S8 Plus'a ekleyecek.
 
 
Bir kullanıcının Samsung destek ekibine gönderdiği e-postanın cevabından ortaya çıkan bilgiye göre Samsung, bu özelliği sonraki güncellemeyle birlikte gönderebilir. Kullanıcı e-postasında bahsettiğimiz türde bir özelliğin olmasının güzel olacağını ve eklenip eklenmeyeceğini soruyor. Destek ekibinden gelen cevap ise "durum hakkında bilgimiz yok ancak bir sonraki güncellemeyle portre modunu almanızı umuyoruz" şeklinde oldu. 
 
 
Samsung'un S8 serisi iki amiral gemisi de bildiğiniz üzere Note 8'de yer alan ikincil kameraya sahip değil ancak arka plan bulanıklaştırma efekti, 2013 yıllarında bile Sony Xperia cihazlarında görülüyordu ve bu cihazlar tek kameraya sahipti. Bunun yanında güncel cihazlar olan Pixel 2'ler de aynı şekilde tek kameraya sahip ve aynı efekti kullanabiliyorlar. Samsung'un bu güncellemeyi ne zaman göndereceği belirsiz fakat gelirse S8 ve S8 Plus kullanıcıları bu durumdan bir hayli memnun olacaklardır.
 
 
webtekno
261682
Bu haberler ilginizi çekebilir