Galaxy S8'e Ait Yeni Görseller!

Samsung'un 29 Mart'ta resmi olarak tanıtacağı Galaxy S8'e ait yeni fotoğraflar sızdırıldı. İşte yeni görüntüler...
09 Mart 2017 22:25
Galaxy S8e Ait Yeni Görseller!
Gün geçmiyor ki Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in görselleri internete sızdırılmasın. Yeni sızan görüntüler, gerçekten net ve telefonun neye benzeyeceğini tamamen gösteriyor. Sızan görüntülere göre cihaz gerçekten uzun ve ince olacak.
 
 
Bu sızıntıda sadece bir cihaz görüyoruz. Bunun Galaxy S8 mi yoksa Galaxy S8 Plus mı olduğu ise bilinmiyor. Şimdiye kadar çıkan söylentilere göre Galaxy S8'in ekranı 5.8 inç boyutunda kavisli, S8+ modelinin ekranı ise 6,2" ve köşeli olacak. O yüzden görsellere bakın ve siz karar verin, sizce bunlar S8 mi yoksa S8 Plus mı?
 
 
 
Sızan görsellerde ayrıca ekran koruyucu da bulunuyor. Görünüşe göre kamera ve telefonda olması beklenen iris tarayıcıya göre şekillendirilmiş. Ön tarafının çekildiği görsele baktığımızda ise telefonda ekstra bir tuş daha görünüyor. Hemen ses tuşunun altında konumlandırılan bu tuşun ise Samsung'un arayüzü olan Bixby'ye ithafen yapıldığı tahmin ediliyor.
 
 
webtekno
439204
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • OnePlus 3e Yeni Güncelleme!OnePlus 3'e Yeni Güncelleme!
    OnePlus, iki telefonu OnePlus 3 ve OnePlus 3T için batarya iyileştirmesi sağlayan yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme dağıtılmaya başlandı…
  • Galaxy Note 8e Bir Yeni Renk Daha!Galaxy Note 8'e Bir Yeni Renk Daha!
    Samsung, bugün New York'ta düzenleyeceği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi Galxy Note 8'i tanıtacak. Tanıtıma saatler kala Galaxy Note 8'in yeni…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama