Galaxy S8'de Yüz Tanıma Teknolojisi İle Ödeme Yapabileceksiniz!

Samsung'un resmi tanıtımına sayılı günler kala yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili bilgilerde hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Galaxy S8'e, yüz tanıma teknolojisi ile Samsung Pay entegre edilecek.
17 Mart 2017 09:50
Galaxy S8de Yüz Tanıma Teknolojisi İle Ödeme Yapabileceksiniz!
Samsung'un 29 Mart tarihinde tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S8 için yepyeni bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre akıllı telefonda yer alacak yüz tanıma sistemi, Samsung Pay ile entegre şekilde çalışacak ve ödemelerde yüz tanıma sistemi kullanılacak.
 
 
Gelecek yüz tanıma sisteminde!
 
Tanıtılmasına iki hafta gibi bir süre kalan Galaxy S8'in parmak izi, iris ve yüz tanıma sistemlerini birlikte çalışacak bir şekilde kodlayan Samsung, bu sayede en güvenli Samsung Pay deneyimini yaşatabilmeyi hedefliyor.
 
Özellikle mobil güvenlik konusunda yaşanan son olayların da ardından yalnızca parmak izi tarayıcıların güvenlik açısından yeterli olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
Bu yüzden Samsung'un bu hamlesinin Galaxy S8'i rakiplerinden bir adım öteye taşıyabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Firma konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmaktan kaçınırken, 29 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlikle birlikte bu iddiaların doğruluğu da ortaya çıkmış olacak.
 
shiftdelete
506241
Bu haberler ilginizi çekebilir