Galaxy S8'de Kendiliğinden Yeniden Başlama Sorunu!

Samsung'un çiçeği burnunda amiral gemisi Galaxy S8, kırmızı ekran sorunundan sonra şimdi de kendiliğinden yeniden başlama sorunu ortaya çıktı.
29 Nisan 2017 19:12
Galaxy S8de Kendiliğinden Yeniden Başlama Sorunu!
Samsung, Galaxy S8'in kırmızımsı ekran sorunu için güncelleme yayayınlayarak kullanıcı şikayetlerinin önüne geçti. Fakat Samsung'un resmi topluluk sayfasında ve Forumlarda tartışılan yeni bir sorun ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar, Galaxy S8'in rastegele yeniden başlamasından şikayet ediyorlar.
 
Galaxy S8'de rastegele yeniden başlama sorunu mu var?
 
Galaxy S8 sahiplerinin bazıları telefonlarının günde bir kaç kez kendi kendine yeniden başladığını söylüyorlar. Bir çok kullanıcı Samsung'un ABD resmi topluluk sayfasında olduğu gibi XDA Geliştiriciler forumunda da konuyla ilgili hoşnutsuzluklarını ifade ediyorlar.
 
 
Kullanıcılar, microSD kartların telefonun günde birkaç kez rastgele yeniden başlamasına neden olabileceğini belirtiyorlar. microSD kartın çıkarılarak sorunun geçici olarak çözülebileceği söyleniyor. Sorunun kilit ekranında veya Always-On Display (daima açık) ekranında güç tasarrufu özelliğinden kaynaklı bir hata ile ilgili olduğu düşünülüyor.
 
Samsung henüz bunu bir sorun olarak resmen kabul etmedi. Muhtemelen yazılım güncellemesi ile kısa sürede çözülebilecek bir durum. Umarız Samsung, konu ile ilgili yakın zamanda bir açıklama yapar ve güncelleme ile sorunu çözer.
 
shiftdelete
644994
Bu haberler ilginizi çekebilir