Galaxy S8'de Çok Farklı İki Özellik Olabilir!

Samsung Galaxy S8'de ilginç iki özellik olacağı iddia edildi. Eğer iddialar doğru çıkarsa bu özellikler biraz can sıkabilir.
29 Ocak 2017 21:52
Galaxy S8de Çok Farklı İki Özellik Olabilir!
Samsung’un sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8’in tanıtımı yaklaştıkça özellikleri ve tasarımı netleşmeye başladı. Şimdiye kadar popüler ve güvenilir sızıntı kaynaklarından birçok sızıntı görsel ve bilgiler ortaya çıktı.
 
Bununla birlikte, Samsung'un bu ayrıntıların hiçbirini henüz teyit etmediğini de belirtelim. Ancak, doğru olduklarını varsayarsak, başta sizi rahatsız edecek iki Galaxy S8 özelliklerini keşfettik.
 
 
İlk olarak gelen bir @evleaks tarafından gelen bir sızıntıya göre, Samsung’un büyük bir logo ile telefonun ekranını mahvedeceği düşünülüyor. Evan Blass’a (@evleaks) göre,  ekranın dörtte birini kaplayacak üst kısımda kodlanmış sabit Samsung logosu olacağını iddia ediyor. Bu durum Galaxy S8’in orijinalliğini anlamak ve sahte ürünlerden sakınmak için iyi görünüyor ancak, ekranın bir bölümünü kaplayan bir logo, çok istenen bir şey olmayabilir.
 
İkincisi ise kamera yanına konumlandırılmış parmak izi tarayıcı özelliği. Şimdiye kadar sızdırılan görseller doğru çıkar ise, parmak izi tarayıcı kameranın yan tarafında olacak ve kısa parmaklı kişilerin kullanımını biraz zorlaştırabilecek.
 
 
Evan Blass’a göre, parmak izi tarayıcının Galaxy S8 üzerinde nispeten yüksek konumlandırılması, kısa parmaklı insanlar için oldukça zorluk sağlar.
 
teknolojioku
287209
Bu haberler ilginizi çekebilir