Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

Samsung, yeni amiral gemilerinde kırmızı ekran problemi ile gündeme gelmişti. Bu nedenle Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için kırmızı ekran güncellemesi yayınlayacağını doğruladı. Peki ne zaman yayınlayacak?
25 Nisan 2017 13:40
Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!
Samsung, Wall Street Journal'a Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bu hafta Galaxy S8 ve S8 Plus için iki yeni yazılım güncellemesi yayınlayacağını doğruladı. 
 
Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu nasıl ortaya çıktı?
 
Geçtiğimiz haftalarda, Kore’de ön sipariş verip erken sahip olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus müşterilerinden kırmızı ekran sorunu şikayetleri gelmişti.
 
Cihaz sahipleri, telefonlarındaki ekranların çok kırmızı olduğunu düşündükleri için başkalarına sordu. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın resimleri sosyal medya sitelerinde ortaya çıkınca, Samsung bu habere "Önemli bir sorun değil ve telefonun kendisi ile ayarlanabiliyor. Renk hala kırmızımsı görünüyorsa, müşteriler servis merkezinden değiştirebilirler.” yanıtını verdi. Fakat bu açıklama, zaten optimize edilmiş olduklarından ekranlarındaki rengi ayarlayamadığını söyleyen bazı Galaxy S8/S8+ sahiplerini memnun etmedi.
 
 
Samsung tarafından yayınlanacak olan iki güncellemeden biri, kullanıcılara "renk ayarlarını kendi tercihlerine göre ayarlama konusunda daha gelişmiş bir yetenek" sunacak. Başka bir deyişle, kullanıcılar bazı birimlerin rahatsız eden hafif kırmızı renk tonu ile başa çıkabilecek.
 
Diğer yama güncellemesi ise telefonlarda bulunan Wi-Fi alımı sorunlarını ele alacak.
 
teknolojioku
855060
Bu haberler ilginizi çekebilir