Galaxy S8 Sızıntıları!

Samsung Galaxy S8 tasarım çalışması yayınlandı. Bakalım bu tasarım ne şekilde karşımıza çıkacak...
20 Aralık 2016 22:17
Galaxy S8 Sızıntıları!
2017 yılının en çok beklenen telefonları arasında yer alan Samsung Galaxy S8 için ortaya çıkan render tasarım çalışması oldukça dikkat çekici. Bu render çalışmaları son dönemlerde çıkan söylentileri destekler yönde.
 
 
Samsung Galaxy S8 tasarım detayları
 
Weibo kullanıcısı KingWayLee tarafından yayınlanan render tasarımda, Galaxy S8 modelinin tamamen çerçevesiz ve kavisli ekran yapısı dikkat çekiyor. Alt ve üst kısımlardaki boş alanın olabildiğince daraltılmış olması da önemli detaylardan biri.
 
 
Yayınlanan tasarım görsellerinde fiziksel home tuşunun da olmadığını görüyoruz. Telefonun alt kısmında kapasitif bir buton yer alırken, bu butonun aynı zamanda Synaptics'in yeni nesil optik parmak izi tarayıcısı olarak da yorumlanabilmesi mümkün. Telefonun üst kısmında ise ahize en üst noktaya taşınmış durumda. Ön kameranın konumu ise yine Galaxy S serisine göre çok daha farklı bir yerde.
 
Telefonun incelik konusunda da Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinden daha ince olduğu görünüyor. Ayrıca USB Type-C girişi de Galaxy S8 modelinde olması beklenen yeniliklerden biri. Telefonun arka kısmı oldukça sade bir tasarıma sahip. Tek kamera lensi dikkat çekiyor ve özellikle tamamen çıkıntısız oluşu da önemli bir detay.
 
 
KingWayLee tarafından yayınlanan bu render çalışması Galaxy S8 modelinin resmi hali olmasa da bazı kesimler tarafından beğeniyle karşılanacağı da bir gerçek.
 
shiftdelete
513873
Bu haberler ilginizi çekebilir