Galaxy S8 Plus'ın Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Gün geçmiyor ki Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili yeni bir bilgi paylaşılmasın. Bugün de Galaxy S8 Plus'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
25 Mart 2017 13:42
Galaxy S8 Plusın Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı!
Tanıtılmasına sayılı günler kalan Galaxy S8 ile ilgili her geçen gün yeni bir haber gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise Galaxy S8'in çalışır halde görselleri paylaşıldı!
 
Galaxy S8 canlı bir şekilde görüntülendi!
 
Bu yıl kullanıcıların karşına oldukça iddialı bir model ile çıkacak olan Samsung'un yeni amiral gemisi ile ilgili son zamanlarda sızdırılmayan bir detay kalmadı diyebiliriz. 
 
Birçok sızdırma haberi ile karşımıza çıkan Galaxy S8, şimdi ise canlı bir şekilde görüntülendi. Paylaşılan bu görüntüler ile birlikte yeni Galaxy S8'in tasarımını ve teknik özelliklerini görmekteyiz.
 
Samsung, 5.8 inçlik Galaxy S8 ve 6.2 inçlik Galaxy S8 Plus adlı iki farklı model ile karşımıza çıkacak. Piyasaya çıkacak olan ilk Snapdragon 835 işlemcili telefon unvanını taşıyan Galaxy S8'in, Galaxy S7 edge ile yakalanan başarıyı yeniden tekrar ettirmesi bekleniyor. İşte yeni görüntüler;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
shiftdelete
951159
Bu haberler ilginizi çekebilir