Galaxy S8 Plus'a Yeni Güncelleme!

Samsung, Galaxy S8 Plus için 600 MB boyutunda yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme Türkiye'den de indirilebilir durumda. İşte yeni güncellemenin ayrıntıları.
15 Ağustos 2017 12:37
Galaxy S8 Plusa Yeni Güncelleme!
Samsung, Galaxy S8 Plus için 600 MB boyutunda oldukça büyük bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ülkemizdeki cihazlar için de indirilebilir durumda.
 
 
 
 
Galaxy S8 Plus güncellemesi ile neler geldi?
 
Samsung Galaxy S8 Plus için yayınlanan ve 600 MB boyutunda olan güncelleme, öncelikli olarak otomatik parlaklık kontrolünde iyileştimeler yapıldı.  Bilgisayar bağlantısı sırasındaki kararlılık konusunda da geliştirmeler bu güncelleme ile yapıldı. Öncelikli olarak arka plan işlevlerini geliştirme amacı ile yayınlanan bu güncelleme, performans iyileştirmeleri, hata gidermeleri gibi klasik notlarla karşımıza çıkıyor.
 
 
 
 
Güncellemenin bir diğer getirdiği geliştirme ise güvenlik yaması oldu. Aylık Google güvenlik yaması ile telefonların güvenlik seviyesi arttırıldı. Yukarıdaki ekran görüntüsünde ise kısa süre içinde yayınlanan güncellemeler ile gelen yenilik ve geliştirmeleri görebilirsiniz.
 
shiftdelete
547161
Bu haberler ilginizi çekebilir