Galaxy S8 Plus Detaylandı!

Samsung'un 1 ay sonra resmi olarak tanıtması beklenen telefonu Galaxy S8 Plus hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Evan Blass Twitter'dan Galaxy S8 Plus'ın özelliklerini paylaştı.
23 Şubat 2017 21:34
Galaxy S8 Plus Detaylandı!
Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin yaklaşık 1 ay sonra resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Tanıtım tarihi yaklaştıkça cihazlarla ilgili sızıntılar da bir bir gelmeye devam ediyor.
 
 
Galaxy S8 Plus özellikleri
 
@Evleaks olarak yaptığı sızıntılarla ünlenmiş Evan Blass, Galaxy S8 Plus modelinin sahip olacağı önemli özellikleri Twitter'da paylaştı.
 
 
Paylaşılan görselde sırasıyla 4G LTE desteği, 6.2 inç boyutlu devasa ekran ve Quad HD+ çözünürlük, 12 MP Dual Pixel Teknolojili arka kamera, 8 MP ön kamera, IP68 suya ve toza dayanıklılık, Iris tarayıcı, Samsung Knox desteği, 64 GB dahili depolama, microSD kart desteği, 4 GB RAM, kablosuz şarj, Android işletim sistemi ve AKG tarafından üretilmiş kulaklık bilgisi yer alıyor.
 
 
Görünüşe bakılırsa Galaxy S8 Plus, gerçekten büyük ekran isteyen kullanıcılar için alınabilecek en güçlü seçeneklerden biri olacak. Tasarım noktasında da daha önceki veriler ışığında neredeyse çerçevesiz yapı ve fiziksel home tuşunun olmaması dikkat çekecek.
 
shiftdelete
417952
Bu haberler ilginizi çekebilir