Galaxy S8 Performansı ile En Yüksek Skoru Elde Etti!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8, test sonuçlarını alt üst etti. Geekbench'te aldığı puan ile rekor kırdı. İşte ayrıntılar...
14 Mayıs 2017 16:24
Galaxy S8 Performansı ile En Yüksek Skoru Elde Etti!
Galaxy S8 ile kullanıcıların karşısına çıkan Samsung, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Galaxy S7 edge'in ardından yakalanan başarıyı, tekrarlamak isteyen Samsung bu yolda emin adımlarla ilerliyor.
 
Exynos 8895, performansı ile büyülüyor!
 
Kullanıcıların karşısına iki farklı işlemci seçeneği ile çıkan Samsung, Amerika'daki kullanıcılarına bildiğiniz gibi yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisini sunuyor. Diğer ülkelerde ise Teknoloji devi yine Snapdragon 835 işlemcisine yakın özelliklere sahip Exyno
 
Bugün, Samsung'un güçlü telefonu Geekbench testine tabi tutuldu. Bu test sonucunda bir ilke imza atan Galaxy S8,  çok çekirdekli de aldığı 7101 puanı ile, şimdiye kadar alınan en yüksek puanı aldı.
 
 
Diğer verilere baktığımız da ise yeni amiral gemisi, tek çekirdekte çalışırken sergilediği performansıyla da 2121 puan aldığını görmekteyiz.
 
Performans ve güç tüketimi konusunda sınıfının en iyisi olduğunu kanıtlayan Exynos 8895 işlemcisi, kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmayı başarıyor.
 
shiftdelete
264741
Bu haberler ilginizi çekebilir