Galaxy S8 AnTuTu’da!

Samsung’un 29 Mart'ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Antutu'da göründü. İşte Galaxy S8'in Antutu'da performans testi esnasındaki videosu.
18 Mart 2017 19:44
Galaxy S8 AnTuTuda!

Samsung’un uğruna tüm Snapdragon 835 stoklarını tükettiği yeni amiral gemisi Galaxy S8’in, bugün performans testi AnTuTu yapılırken ki videosu ortaya çıktı. Bakalım cihaz nasıl bir skor almış.

Galaxy S8 AnTuTu’da göründü!
 
AnTuTu her ne kadar sürümler arası değişin skor oranlarıyla güvenilirliği tartışılan bir performans testi uygulaması olsa da, halen cihazlar arası kıyaslama yaygın olarak kullanılmakta. Bu bağlamda Galaxy S8 için de AnTuTu testi yapılmadan geçilmemiş.
 
Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi AnTuTu’nun 6.2.7 sürümü kullanılarak gerçekleştirilen testin sonunda Galaxy S8, 205,284'lük muhteşem bir skor elde ediyor. Videodan testte kullanılan cihazın Snapdragon 835 mi yoksa Exynos 8895 mi kullandığı anlaşılamıyor.
 
Ancak her iki işlemcinin de birbirine yakın performansta olacağını bildiğimize göre skorların da benzer olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son olarak, yeni Galaxy S8 ve S+’ın 29 Mart tarihinde tanıtılacağını hatırlatmadan geçmeyelim.
 

 

shiftdelete
125233
Bu haberler ilginizi çekebilir