Galaxy S8 Active'in Yeni Görüntüleri Paylaşıldı!

Samsung'un suya ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan yeni telefonu Galaxy S8 Active'in yeni görüntüleri paylaşıldı.
31 Temmuz 2017 13:17
Galaxy S8 Activein Yeni Görüntüleri Paylaşıldı!
Samsung Galaxy S8'in sağlam bir versiyonunun geleceği ve bu telefonun adının Galaxy S8 Active olacağını artık bilmeyen yoktur. Samsung hala yeni akıllı telefonunu duyurmuyor olsa da, Android Police tarafından bugün yayınlanan sızdırılmış çalışan eğitimi el kitabının görüntüleri sayesinde telefona bir kez daha bakabiliyoruz. 
 
Daha önce bildirildiği gibi, Galaxy S8 Active, donanım özelliklerinin çoğunu normal Galaxy S8 ile paylaşıyor ancak, daha sağlam, farklı görünümlü bir dış cephesi var. Yeni telefonun 5.8 inç, 1440 x 2960 piksel ekranı düz ve yükseltilmiş kenar boşluklarıyla korunuyor.
 
Dayanıklı metal çerçeve ise cihazı darbelere karşı dayanıklı hale getiriyor. Genel olarak, Galaxy S8 Active, S8’e göre yalnızca dayanıklı olması nedeniyle değil, aynı zamanda daha büyük bir pil (4000 mAh) paketlediğinden biraz daha uzun, geniş, daha kalın ve normal S8'den daha ağır olacak.
 
 
 
 
 
 
 
 
shiftdelete
147309
Bu haberler ilginizi çekebilir