Galaxy S8 Active'in Yeni Görüntüleri Paylaşıldı!

Samsung'un darbelere ve suya karşı oldukça dayanıklı telefonu Galaxy S8 Active'in ne zaman geleceği henüz netleşmedi. Ancak Galaxy S8 Active'in prototip görüntüleri paylaşıldı.
24 Temmuz 2017 08:21
Galaxy S8 Activein Yeni Görüntüleri Paylaşıldı!
Galaxy S Active serisinin yeni üyesi olan Galaxy S8 Active ile ilgili bugüne kadar birçok görsel paylaşıldı. Bugün ilk defa yeni cihazı tüm yönleriyle gösteren prorotip görüntüleri ortaya çıktı. Android Central Forumu kullanıcılarından Dominique Henderson, Galaxy S8 Active’in prototipini paylaştı.
 
 
 
 
Galaxy S8 Active sızdırıldı!
 
Dominique Henderson, Galaxy S8 Active ile ilgili hem resim hem de video paylaşmıştı. Fakat bir süre sonra bunları kaldırdı. Reddit forumlarında bir üyenin tekrar paylaştığı görseller S8 Active’in tasarımını tamamen ortaya koyuyor. S8 Active, Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus tasarımına çok benziyor. S8 serisindeki 18.5: 9 en-boy oranını koruyor.. Ancak kavisli kenarlara sahip değil. 
 
 
 
 
Henderson’a göre Galaxy S8 Active’in ekranı geçen yılki Galaxy S7 Active'de olduğu gibi üstte bir polikarbonat katman tarafından korunuyor. Ayrıca ekranın daha iyi korunması için her iki tarafta da daha kalın çerçeveler ile birlikte geliyor. Çerçevenin dört köşesinde polimer tamponlar bulunmakta.
 
 
 
Sızıntıya göre, Galaxy S8 Active, 4.000 mAh pil ile gelecek. Bu Galaxy S8 Plus'taki 3,500 mAh ve Galaxy S8'deki 3.000 mAh kapasiteli bataryalara göre daha uzun pil ömrü sağlayacak. S7 Active’de de 4000 mAh kapasiteli bir batarya yer almıştı.
 
 
 
 
Galaxy S8 Active’de yazılımsal açıdan bazı eksiklikler mevcut. Henderson, S8 Active'in kamera uygulamasının su altında fotoğraf ve video çekimi için geçen yılki Aqua modundan yoksun olduğunu söylüyor. Bunun bir prototip olduğunu düşünürsek cihaz piyasaya çıkana kadar bazı değişiklikler olacağını unutmamak gerek.
 
shiftdelete
948871
Bu haberler ilginizi çekebilir