Galaxy S8 Active Tamamen Onaylandı Mı?

Samsung'un ultra sağlam telefonu Galaxy S8 Active ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen bilgilere göre Galaxy S8 Active tamamen onaylandı. İşte ayrıntılar...
21 Haziran 2017 14:01
Galaxy S8 Active Tamamen Onaylandı Mı?
Galaxy S8 Active hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün sıcacık detaylara göre sağlamlığı ile dikkat çeken yeni Active modeli, Samsung tarafından yanlışlıkla ortaya çıkartıldı!
 
 
 
Galaxy S8 Active, ufukta göründü!
 
Samsung'un 2013 yılından beri düzenli olarak Active modelleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Active modelleri ile kullanıcılara en sağlam deneyimi sunan Teknoloji devi en son amiral gemisi Galaxy S8'in de Active versiyonu üzerindeki çalışmalara son hız devam ettiğini ortaya çıkarttı.
 
Galaxy S8 Active adı ile piyasaya çıkacağı kesin olarak belli olan yeni cihazın model numarası, çalıştırdığı Android sürümü ortaya çıktı. Ayrıca ABD'deki  AT&T kullanıcılara özgü olan uygulamalarını da içinde barındıran yeni Galaxy S8 Active gümbür gümbür geliyor.
 
Henüz cihaz hakkında pek fazla bir detay hakkında bilgi sahibi değiliz. Ancak en son yapılan sızıntıları bir araya getirip bir analiz yapacak olursak, yeni Galaxy S8 Active'in tasarımı daha çok Galaxy S8'den LG G6'ya benzediğini görmekteyiz.
 
Bunun en büyük sebebi ise, Galaxy S8'in köşeli kenarları düzleştirilerek dışarıdan gelen darbelere karşı güvenli hale getirilmesinden dolayı olduğunu söyleyebiliriz.
 
 
 
 
Galaxy S8 Active, yine önceki modellerde olduğu gibi toza suya karşı aşırı bir şekilde direnç gösterecek. Sağlamlığın ve şıklığın ön planda olacağı yeni telefon üst düzey özellikleri ile en zorlu askeri ve arazi şartlarına dayanabilecek.
 
Yeni S8 Active büyük bir ihtimalle 5.8 inç ile kullanıcıların huzura satışa sunulacak. Qualcomm'un yeni nesil işlemcisinden güç alacak yeni amiral gemisi, ayrıcı 4 GB belleği ile kendi sınıfı modellerin arasında oldukça dikkat çekiyor. 
 
4000 mAh'lik bir bataryadan beslenecek olan S8 Active, yüksek pil ömrü ile size bambaşka bir deneyim yaşatacak. En kısa süre de tanıtılacağı tahmin edilen yeni Active, sadece belli yerlerde satılacak.
 
shiftdelete
328231
Bu haberler ilginizi çekebilir