Galaxy S7 ve S7 Edge Nougat Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 Nougat güncellemesi 13 Şubat itibariyle yayınlanmaya başladı. İşte detaylar...
13 Şubat 2017 15:16
Galaxy S7 ve S7 Edge Nougat Güncellemesi Yayınlandı!
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için Android 7.0 Nougat yazılım güncellemesi resmi olarak kullanıma sunuldu. Bu güncelleme 1 Şubat Android Güvenlik Yaması ile kullanıma sunuldu! Yaklaşık 1.3 GB dosya boyutuna sahip olan güncellemeyi OTA üzerinden indirebilirsiniz! 
 
Samsung, 27 Ocak itibariyle yaptığı açıklamada, Türkiye'deki güncellemenin yaklaşık 1 hafta gecikmeyle başlayacağının, güncellemenin hızlı bir süre içerisinde Türkiye'deki kullanıcılara verileceğini paylaştı.
 
Samsung Türkiye'den edindiğimiz son bilgilere göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için genel dağıtımının bugün başlaması gereken Android 7.0 Nougat güncellemesinde, önemli bir hatanın tespit edildiği ve yazılım hatasız olarak dağıtılabilmesi için yaklaşık 1 haftalık bir gecikme olacak.
 
 
Güncelleme: Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, bitmek tükenmek bilmeyen sorulara dayanamadı ve Nougat 7 için tarihleri Twitter üzerinden açıkladı. İşte o liste:
 
Listede ilk geçerli olan güncelleme 13 Şubat sabahı itibari ile yayınlanan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge oldu.
 
 
Güncelleme, bazı cihazlara geçen hafta dağıtılmıştı
 
Samsung, test amacıyla çok az sayıda Galaxy S7 ve S7 edge modellerine güncelleme dağıtmaya başlamıştı. Fakat daha sonra güncelleme durmuş, devamı gelmemişti.
 
Samsung Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 Nougat neler getiriyor?
 
Samsung'un kısa bir süre önce Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için genel dağıtımına başladığı Android 7.0 Nougat güncellemesi ülkemizde de kısa bir süre içerisinde yayınlanacak.
 
Yaklaşık 1.3 GB dosya alanına ihtiyaç duyan Android 7.0 Nougat güncellemesi ile yepyeni bir Touchwiz deneyimi S7 ve S7 Edge sahiplerini bekliyor. 
 
 
17 Ocak tarihinde dağıtımı İngiltere ve Çin'de başlayan güncelleme, ülkemizde Şubat ayının ilk haftası, en geç kullanıcılarla buluşacak.
 
shiftdelete
193045
Bu haberler ilginizi çekebilir