Galaxy S7 Suya Ve Toza Karşı Dayanıklı Olacak

21 Şubat'ta tanıtacak olan Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin suya ve toza karşı dayanıklı olacağı ortaya çıktı. İşte tüm detaylar...
09 Şubat 2016 12:51
Galaxy S7 Suya Ve Toza Karşı Dayanıklı Olacak
Samsung'un 21 Şubat'ta tatıtacağı yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge hakkında merakımız pek kalmadı. Şu anda neredeyse sadece bataryası konusunda bir bilgimizin olmadığı telefonlar için biraz önce çıkan detaylar ile bu iki cihazda IP sertifikaları alınarak suya ve toza karşı dayanıklı olacakları da belli oldu.
 
Zauba'da ortaya çıkan verilere göre SM-G930 ve SM-G935 modelleri için waterproof yani suya dayanıklı mikrofon, sim kart soketi gibi siparişler verilmiş. Buradan hareketle büyük ihtimalle Samsung Galaxy S7 modeli ve kardeşi Galaxy S7 Edge suya ve toza karşı dayanıklı olarak gelecek.
 
 
Tasarımsal olarak ufak tefek değişikliklerin görüleceği Galaxy S7'de 5.2 inçlik 2K Super AMOLED ekran, Snapdragon 820 ve Exynos 8890 çipsetlerine sahip iki varyasyonu 4GB RAM, Britecell teknolojisine sahip f/1.7 diyafram aralığı sunacak 12MP kamera, Always on Display özelliği, parmak izi okuyucu, NFC ve kablolu ile kablosuz olacak şekilde hızlı şarj desteği olacak.
webtekno
844714
Bu haberler ilginizi çekebilir