Galaxy S7 Kasası Sızdı!

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modeline ait kasa görüntüsü sızdı! Samsung'a ait olduğu söylenen tasarımı görmek ve diğer detayları için sizi habere alalım...
08 Aralık 2015 16:26
Galaxy S7 Kasası Sızdı!
Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin 2016'nın Ocak ayında tanıtılması bekleniyor. Ocak ayı, Samsung'un Galaxy modeli amiral gemisi telefonlarını tanıttığı tarihten biraz önce fakat bu durum için kimsenin şikayet ettiği yok. Gelişmeler, telefonların Ocak ayında çıkacağı yönünde olunca, kasa tasarımının şimdiden ortaya çıkması çok da sürpriz değil. Sanal ortamda üretilmiş görüntülerin, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerine ait olduğu söyleniyor. Fotoğraflarla birlikte telefonun boyutları hakkında da bilgi edinmiş oluyoruz.
 
Söylenene göre Galaxy S7 edge'in boyutları, 163.32 x 82.01 x 7.82 mm olacak ki bu boyutlar Galaxy S6 edge'den kayda değer şekilde büyük. Telefonun ölçülerinin böyle olması, Samsung S7 edge'de 5.7 inçlik ekrandan vazgeçip 6 inçlik bir ekrana yöneleceğinin habercisi olabilir.
 
 
Galaxy S7'nin ise, 143.37 x 70.8 x 6.94 mm boyutlarına sahip olacağı söyleniyor. Bu boyutlar neredeyse Galaxy S6 ile aynı. Galaxy S7 edge'in boyutları elde tutuşu zorlaştıracağından, elde kolay tutulabilir bir alternatifiniz de olacağa benziyor. 
 
Fakat birkaç detay, bu görüntülerin gerçekten Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'e ait olmadığı düşüncesini yaratıyor. Galaxy serisine ait kavisli "home" tuşu fotoğraflarda sivri kenarlı olarak görünüyor. Buna ek olarak, Samsung Galaxy  S7'nin USB Type-C portu kullanacağını biliyoruz. Fakat görüntülerde çıkış seçeneği olarak microUSB görünüyor. 2016'ya az bir sürenin kaldığı bu günlerde, tek yapabileceğimiz bekleyip görmek.
shiftdelete
585418
Bu haberler ilginizi çekebilir