Galaxy S7 için Yeni Güncelleme!

Samsung, Galaxy S7 ve S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesini ilk olarak beta kullanıcıları için yayınladı. İşte detaylar.
12 Ocak 2017 20:17
Galaxy S7 için Yeni Güncelleme!
Sonunda, Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge akıllı telefonlar için beklenen Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtımına başlandı. İşte, güncelleme hakkındaki detaylar.
 
Galaxy S7 akıllı telefonlar Android 7.0’a kavuştu
 
Samsung tarafından Galaxy S7 ve S7 edge modelleri için 17 Ocak tarihinde sunulması beklenilen resmi Android 7.0 Nougat güncellemesi ilk olarak beta kullanıcıları için çıkışını gerçekleştirdi. Beta kullanıcıları için yaklaşık 215 MB olan dosya boyutuyla gelen güncelleme, diğer kullanıcılara tahmin edeceğiniz üzere daha büyük bir dosya boyutuyla sunulacak. Beta sürümünü denemeyenler için mobil operatörlerin güncellemeyi ne zaman sunacağı hakkında şu an için detay yok ancak artık bunun çok yakında gerçekleşeceğine kesin gözüyle bakabiliriz.
 
 
Samsung, Android Nougat güncellemesiyle en az 12 yenilik sunacaklarının altını çizerken; varsayılan Samsung uygulamaları için kısayollar, çoklu pencere modu, çeşitli performans modları, daha fazla kullanılabilirlik, bildirim özellikleri, hızlı ayarlar ve yeni kullanıcı arayüzü öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.
 
Sorunsuz bir güncelleme için yedek almanızı ve akıllı telefonunuzun şarjlı hatta mümkünse prize takılı olmasını unutmamanızı tavsiye ediyoruz.
 
shiftdelete
266367
Bu haberler ilginizi çekebilir