Galaxy S7 Batarya Ömrü Belli Oldu!

Galaxy S7'in tanıtılmasına sayılı günler kala batarya ömrüne dair yeni sızıntılar geldi. Galaxy S7 batarya ömrüne dair yeni bilgiler ve bataryanın kaç gün dayandığı detayları haberimizde...
04 Şubat 2016 14:04
Galaxy S7 Batarya Ömrü Belli Oldu!
21 Şubat'ta Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S7, sızıntılara kurban gitmişti. Sızıntılar sayesinde Galaxy S7 modelinin teknik özellikleri ve tasarımına dair bilgilere ulaşmıştık. Galaxy S7 hakkındaki sızıntılara bugün bir yenisi eklendi.
 
Galaxy S7'nin 3.000 mAh seviyesinde bir batarya ile geleceğini tahmin ediyorduk. Bugün gelen sızıntı ise bunu doğrular nitelikte. Rusya'dan gelen sızıntı, Galaxy S7 batarya ömrünü gözler önüne seriyor.
 
 
Galaxy S7 şarjı kaç gün dayanıyor?
 
Galaxy S7'yi test eden bir kullanıcı parlaklık seviyesi %75 ve LTE (4G) Hücresel Veri açıkken bataryanın 2 günden fazla dayandığını dile getirdi. Ekran kullanımına baktığımız zaman ise 4 saat 32 dakika boyunca ekranın açık olduğunu görüyoruz.
 
 
%100 şarj ile 2 gün boyunca hizmet veren Galaxy S7 görselinde ekstra yazılım kullanıp kullanılmadığına dair bir bilgi bulunmuyor. Bildiğiniz gibi ek yazılımlar ile uygulamalar uyutularak ve servisler kapatılarak şarj süresini uzatmak mümkün.
shiftdelete
651829
Bu haberler ilginizi çekebilir