Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Ekran Ve Pil Değişimi

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge pil ve ekran değişimi nasıl olacak? Neler yapmanız lazım? Ne kadara patlar size? Tüm cevaplar haberimizde...
18 Nisan 2015 21:05
Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Ekran Ve Pil Değişimi
Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘i tanıttığından beri teknoloji dünyası bu iki akıllı telefonu konuşuyor. Aşağı yukarı her gün, bu telefonlar hakkında bir sansasyonel haber gündeme düşüyor. Bugünün Galaxy S6 ve S6 Edge haberi, telefonların ekran ve pil değişim fiyatlarıyla alakalı.
 
Samsung’un açıklamasına göre Galaxy S6 ya da S6 Edge’in pil değişimi 45$’a, ekran değişimi 199$’a mâl olacak. Galaxy S5’te pil değişimi 29,99$ karşılığında gerçekleştiriliyordu. Görünen o ki, yeni Galaxy S serisi akıllı telefonlar biraz daha yüksek tamirat maliyetine sahip olacak.
 
Galaxy S6’nın pil değişiminin fiyatı, S5’e oranla yükselmiş görünse de halen Apple iPhone 6’nın pil değişim fiyatına göre epey uygun bir seviyede. Apple, iPhone 6 pil değişimi için 79$ talep ediyor. Her ihtimale karşı siz telefonunuza iyi bakın. Bu fiyatlar ülkemizdeki dolar kuru göz önünde bulundurulduğunda epey yüksek olacaktır.
technolabs
585215
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama