Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Ekran Ve Pil Değişimi

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge pil ve ekran değişimi nasıl olacak? Neler yapmanız lazım? Ne kadara patlar size? Tüm cevaplar haberimizde...
18 Nisan 2015 21:05
Galaxy S6 Ve Galaxy S6 Edge Ekran Ve Pil Değişimi
Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘i tanıttığından beri teknoloji dünyası bu iki akıllı telefonu konuşuyor. Aşağı yukarı her gün, bu telefonlar hakkında bir sansasyonel haber gündeme düşüyor. Bugünün Galaxy S6 ve S6 Edge haberi, telefonların ekran ve pil değişim fiyatlarıyla alakalı.
 
Samsung’un açıklamasına göre Galaxy S6 ya da S6 Edge’in pil değişimi 45$’a, ekran değişimi 199$’a mâl olacak. Galaxy S5’te pil değişimi 29,99$ karşılığında gerçekleştiriliyordu. Görünen o ki, yeni Galaxy S serisi akıllı telefonlar biraz daha yüksek tamirat maliyetine sahip olacak.
 
Galaxy S6’nın pil değişiminin fiyatı, S5’e oranla yükselmiş görünse de halen Apple iPhone 6’nın pil değişim fiyatına göre epey uygun bir seviyede. Apple, iPhone 6 pil değişimi için 79$ talep ediyor. Her ihtimale karşı siz telefonunuza iyi bakın. Bu fiyatlar ülkemizdeki dolar kuru göz önünde bulundurulduğunda epey yüksek olacaktır.
technolabs
848170
Bu haberler ilginizi çekebilir