Galaxy S6 Edge Plus Android Nougat Güncellemesi Türkiye'de!

Galaxy S6 Edge Plus için Android 7.0 Nougat güncellemesi Türkiye'de yayınladı. Galaxy S6 Edge'den sonra S6 Edge Plus için de Nougat güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Detaylar haberimizde...
22 Mart 2017 14:10
Galaxy S6 Edge Plus Android Nougat Güncellemesi Türkiyede!
Samsung'un geçtiğimiz hafta Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtımına başlaması ile birlikte gözler, Galaxy S6 Edge+ modeline çevrilmiş durumdaydı.
 
Aradan geçen 1 haftalık sürenin ardından nihayet, Galaxy S6 Edge+ için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı. Samsung, Note 5 modelinde olduğu gibi güncellemenin dağıtımına Türkiye'den başladı.
 
Galaxy S6 Edge Plus için Android 7.0 Nougat yayınlandı!
 
SM-G928C model numarasına sahip olan Galaxy S6 Edge+ için yayınlanan Android 7.0 Nougat güncellemesi, G928CXXU3CQC7 sürüm numarası ile karşımıza çıkıyor.
 
 
Yaklaşık 1.4 GB boyutunda olan güncelleme ile birlikte yeni TouchWiz arayüzüne ve Android 7.0 Nougat sürümüne kavuşan Galaxy S6 Edge+, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri ile daha iyi bir kullanım deneyimi sunuyor.
 
Galaxy S6 Edge Plus sahipleri, Ayarlar > Cihaz Hakkında yolunu takip ettikten sonra Güncellemeler bölümüne ulaşarak Android 7.0 Nougat'ı indirebilirler.
 
 
shiftdelete
853921
Bu haberler ilginizi çekebilir