Galaxy S5'e 5.900mAh'lik batarya!

Samsung Galaxy S5'e inanılmaz batarya! 5.900mAh'lik batarya ile telefonunuz kaç gün çalışabilir ?
22 Mayıs 2014 19:10
Galaxy S5e 5.900mAhlik batarya!
Telefonlar akıllandıkça batarya ömürleri aynı oranla düşüyor, bu bir gerçek. Standart pil ömrünü yükseltmenin mümkün olması bir yana bunu çok fazla göremiyoruz. Peki bunu ne kadar yukarıya çekebiliriz?
 
Samsung’un batarya değiştirme imkanı sağ olsun Mugen’in ürettiği yeni yeni bataryalarla pil ömrünü iki katına çıkartmak mümkün. Bildiğiniz gibi Galaxy S5 2.800mAh’lik bir pil kullanıyor. İşte Mugen’in ürettiği yeni ürün ise tam 5.900mAh. Aynı zamanda wireless şarjı da destekliyor.
 
Geliştirilmiş Mugen pillerinin fiyatı 89.50 dolar olarak belirlenmiş durumda. Siyah ve beyaz modelleri bulunan bataryanın dağıtımına ise 6 Haziran’da başlanıyor.
technolabs
955439
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
  • Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!Xiaomi Mi 6 CE Bugün Piyasaya Geliyor!
    Xiaomi'nin yeni telefonu olan ve hakkın da pek haber yapılmayan telefonu Xiaomi Mi 6 Ceramic Edition bugün piyasaya sunuluyor. İşte Xiaomi Mi 6 CE'nin…
  • İşte Samsung Galaxy Wide 2!İşte Samsung Galaxy Wide 2!
    Samsung, yeni telefonu olan Galaxy Wide 2 tanıtıldı. Giriş seviyesi olan Galaxy Wide 2, uygun fiyatı ile de öne çıkıyor.
  • LG X Venture Tanıtıldı!LG X Venture Tanıtıldı!
    LG'nin yeni telefonu X Venture tanıtıldı. LG X Venture darbelere ve suya karşı oldukça dayanıklı olması ile dikkat çekiyor...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama