Galaxy S5 Prime ortaya çıktı

Samsung'un Galaxy S5'ten sonraki yeni telefonu Galaxy S5 Prime'ın ilk görüntüleri yayınlandı.
20 Mayıs 2014 19:22
Galaxy S5 Prime ortaya çıktı
Samsung‘un amiral telefonu Galaxy S5, şirketin bugüne dek çıkardığı en üst düzey donanıma sahip akıllı telefonu… Ancak Güney Kore merkezli teknoloji devinin Galaxy S5'i artık geride bıraktığı ve cihazın yeni bir sürümü için uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğü ortaya çıktı.
 
Galaxy S5 Prime ismini taşıyan cihaza ulaştığını iddia eden iki blog sayfası, cihazın görüntülerini internete servis etti. Alüminyum arka kaplamasıyla dikkat çeken Galaxy S5 Prime’ın fotoğraflarına bakıldığında, Galaxy S5'e kıyasla cihazın daha kalın bir tasarıma sahip gibi görünüyor.
 
2560×1440 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan Galaxy S5 Prime, keskin ekran görüntüsüyle öne çıkacak bir telefon. Galaxy S5 Prime’ın teknik özellikleri ise şimdilik sır gibi saklanıyor.
 
 
GALAXY S5 PRIME NE ZAMAN GELİYOR
Samsung henüz cihazın ismini dahi anmaktan kaçınıyor; ancak şirketin önünde gerçekleştireceği iki etkinlik bulunuyor. Bunlardan biri sağlıkla ilgili bir etkin olacak ve 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Bir diğeri ise haziran ayında gerçekleşecek ve yeni tabletlerin tanıtılacağı etkinlik… Bakalım cihaz bu iki etkinlikten birinde ortaya çıkacak mı? Bekleyip göreceğiz.
hurriyet
276746
Bu haberler ilginizi çekebilir