Galaxy S5 Prime ortaya çıktı

Samsung'un Galaxy S5'ten sonraki yeni telefonu Galaxy S5 Prime'ın ilk görüntüleri yayınlandı.
20 Mayıs 2014 19:22
Galaxy S5 Prime ortaya çıktı
Samsung‘un amiral telefonu Galaxy S5, şirketin bugüne dek çıkardığı en üst düzey donanıma sahip akıllı telefonu… Ancak Güney Kore merkezli teknoloji devinin Galaxy S5'i artık geride bıraktığı ve cihazın yeni bir sürümü için uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğü ortaya çıktı.
 
Galaxy S5 Prime ismini taşıyan cihaza ulaştığını iddia eden iki blog sayfası, cihazın görüntülerini internete servis etti. Alüminyum arka kaplamasıyla dikkat çeken Galaxy S5 Prime’ın fotoğraflarına bakıldığında, Galaxy S5'e kıyasla cihazın daha kalın bir tasarıma sahip gibi görünüyor.
 
2560×1440 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan Galaxy S5 Prime, keskin ekran görüntüsüyle öne çıkacak bir telefon. Galaxy S5 Prime’ın teknik özellikleri ise şimdilik sır gibi saklanıyor.
 
 
GALAXY S5 PRIME NE ZAMAN GELİYOR
Samsung henüz cihazın ismini dahi anmaktan kaçınıyor; ancak şirketin önünde gerçekleştireceği iki etkinlik bulunuyor. Bunlardan biri sağlıkla ilgili bir etkin olacak ve 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Bir diğeri ise haziran ayında gerçekleşecek ve yeni tabletlerin tanıtılacağı etkinlik… Bakalım cihaz bu iki etkinlikten birinde ortaya çıkacak mı? Bekleyip göreceğiz.
hurriyet
846738
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama