Galaxy S5 New Edition Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy S5 New Edition modeli satışa sunuldu. Galaxy S5 New Edition modelinin özellikleri, fiyatı ve dahası haberimizde...
15 Ekim 2015 19:29
Galaxy S5 New Edition Satışa Sunuldu
Samsung, Şubat 2014 yılında satışa sunduğu Galaxy S5 modelini sürpriz bir şekilde yeniledi. Brezilya’da ortaya çıkan Galaxy S5 New Edition modelinde Samsung bir takım revizyonlara gidiyor. Mevcutta bulunan Galaxy S5 modelleri bildiğiniz gibi gücünü Snapdragon yonga setinden alıyor. Galaxy S6’dan sonra ürettiği telefonlarda Snapdragon yonga setinden vazgeçen Samsung, Galaxy S5 New Edition modelinde Exynos yonga setine yer veriyor.
 
 
Galaxy S5 New Edition özellikleri!
 
Snapdragon’dan tamamen vazgeçmeye çalıştığının sinyallerini veren Samsung, Galaxy S5 New Edition modelinde 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7580 yonga setine yer veriyor. Android 5.1 Lollipop güncellemesi ile gelen Galaxy S5 New Edition, 5.1 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana, 2 GB RAM’e, 16 GB dahili depolamaya, 4K video kaydı yapabilen 16 Megapiksel çözünürlüğünde ana ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip. 2.800 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan Galaxy S5 New Edition, Bakır Altın, Kömür Siyahı ve Titanyum Grisi olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip.
 
 
Galaxy S5 New Edition şimdilik sadece Brezilya kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda. Bakalım Galaxy S5 New Edition Türkiye'de de satışa sunulacak mı?
shiftdelete
130570
Bu haberler ilginizi çekebilir