Galaxy S5 Mini çok yakında!

Daha taşınabilir bir akıllı telefon deneyimi tercih eden Samsung hayranlarının daha fazla beklemesi gerekmeyecek. Galaxy S5 mini ne zaman geliyor? Fiyatı ne olacak?
01 Temmuz 2014 11:25
Galaxy S5 Mini çok yakında!

Daha taşınabilir bir akıllı telefon deneyimi tercih eden Samsung hayranlarının daha fazla beklemesi gerekmeyecek…Ortaya attığı ve çoğunlukla doğru çıkan Samsung söylentileriyle ünlü SamMobile'a göre, Galaxy S5 mini temmuz ayının sonuna doğru dünya çapında satışa sunulacak.Web sitesi iddiasını herhangi bir kaynağa dayandırmıyor; S4 mini'nin geçtiğimiz yılın temmuz ayında satışa sunulduğunu, S5 mini'nin de aynı olacağını düşündüğünü belirtiyor.

 

Sızıntılardan yola çıkarak, Galaxy S5 mini'nin S4 mini'den daha cezbedici teknik özelliklere sahip olduğu görülüyor fakat hala giriş seviyesi bir akıllı telefon.Samsung Galaxy S5 mini'nin 720p çözünürlük sunan 4,5 inç ekrana, dört çekirdekli 1,4 GHz Exynos işlemciye, dört çekirdekli 450 GHz grafik işlemciye, 1,5 GB belleğe, 16 GB dahili depolama alanına, 8 MP kameraya, 2,1 MP ön kameraya, Android 4.4.2 işletim sistemine, LTE ve Bluetooth 4.0 bağlantı yeteneklerine sahip olacağı söyleniyor.S5'in mini modelinin, tıpkı standart model gibi kalp ritmi ve parmak izi algılayıcısına sahip olacağı; su ve toz geçirmez (IP67) olacağı belirtiliyor. Galaxy S5'in akıllı yazılım yetenekleri de yine S5 mini'de yer alacak.Akıllı telefonun tam çıkış tarihi ve fiyatı henüz bilinmiyor.

haberler.com
539764
Bu haberler ilginizi çekebilir