Galaxy Note 8'in Yeni Görüntüleri!

Samsung'un yakın bir zamanda tanıtımını gerçekleştireceği yeni telefonu Galaxy Note 8'in yeni görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
20 Temmuz 2017 10:31
Galaxy Note 8in Yeni Görüntüleri!
Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın satışa sunulmasının ardından Samsung cephesinde Galaxy Note 8 ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu olması beklenen Galaxy Note 8’in yeni görselleri internete düştü. Ice Universe kullanıcı isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görsellerde Galaxy Note 8’e ait olduğu iddia edilen telefon net bir şekilde görülüyor. Ekran çerçevelerinin oldukça dar olduğu telefonda Galaxy S8’de olduğu gibi sonsuz ekranın yer alması bekleniyor. Ekran göze çarpan bir diğer detay ise telefondaki ekranın Galaxy S8’teki ekrana kıyasla daha az kavise sahip olması.
 
Galaxy S8’den daha farklı bir görünüme sahip olan telefonda yan çerçevelerin olmadığı görülüyor. Şık bir tasarıma sahip olduğu görülen telefonun 2.960 x 1.440 piksel çözünürlüklü 6,3 inçlik Infinity Display ekranla geleceği konuşuluyor. Galaxy Note 8’de 3 kat optik yakınlaştırma yapabilen 12 megapiksel+13 megapiksel çift arka kameranın ve 8 megapiksel ön kameranın yer alacağı belirtiliyor. 64 GB’lık versiyonu yurt dışında 1.100 dolardan satışa sunulacağı iddia edilen telefonla ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlere aktaracağız.
 
 
log
238034
Bu haberler ilginizi çekebilir