Galaxy Note 8'in Yeni Görselleri Paylaşıldı!

Samsung'un merakla beklenen yeni telefonu Galaxy Note 8'in yeni görselleri paylaşıldı.
11 Temmuz 2017 13:56
Galaxy Note 8in Yeni Görselleri Paylaşıldı!
Galaxy Note 8 hakkında her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Gelen detaylara göre amiral gemisinin yeni tarama görüntüleri ortaya çıktı.
 
Galaxy Note 8 tasarımı netleşmeye devam ediyor!
 
Eylül ayından Berlin'de düzenlenecek IFA 2017 fuarında boy gösterecek olan Note 8 oldukça iddialı özellikler ile geliyor.
 
Bugün yapılan sızıntı ile birlikte Note 8'e ait olan kılıflar ortaya çıktı. Böylelikle yeni telefonunun tasarımı hakkında bilgilerin de yavaş yavaş şekillendiğini görmekteyiz.
 
 
 
 
Bizleri çift arka kamera ile karşılayacak olan Samsung, her yönüyle kullanıcılara kaliteli bir deneyim vaat ediyor. İlk olarak Galaxy S8 ile kullanıcıların karşısına Infinity Display'le çıkan Samsung yeni Note 8'de bu ekranı kullanmayı düşünmüyor.
 
Ayrıca sızdırılan görsellerde gördüğümüz gibi yeni telefonda home tuşunun yeniden yer almadığını ve parmak izi okuyucusunun telefonun arkasında bulunduğunu görmekteyiz.
 
 
 
 
Parmak izi sensörünün beklenenin aksine cihazın ekranına entegre olmayacağı düşünülüyor. Naver'ın yayınladığı bir rapora göre, ekrana entegre parmak izi tarayıcıları konusunda hala teknik olarak çeşitli kısıtlamalar var. Bu yüzden Samsung'un tarayıcıyı Galaxy S8 gibi cihazın arkasına koyma ihtimali daha yüksek.
 
USB Type C ve 3.5 mm'lik jak girişine sahip olan yeni amiral gemisi oldukça iddialı geliyor. Henüz cihaz hakkında pek bir detaya sahip değiliz. 
 
 
 
 
Ancak son yayınlanan raporlar Note 8'in Snapdragon 836 ile geleceğini belirtiyor. ABD modelinde bu yonga setinin kullanılması beklenirken Avrupa pazarında Samsung'un Exynos 8895 işlemcisi kullanılacağı ve 6 GB'lık bir belleğe sahip olacağı düşüncesi son zamanlarda oldukça fazla konuşulmakta.
shiftdelete
Etiketler : Galaxy Note 8 , IFA 2017 , Samsung
923879
Bu haberler ilginizi çekebilir