Galaxy Note 8'in Yeni Basın Görseli Paylaşıldı!

Galaxy Note 8'in tanıtımına kısa bir süre kala yeni bir basın görseli sızdırıldı. İşte Galaxy Note 8'in yeni basın görseli...
04 Ağustos 2017 20:44
Galaxy Note 8in Yeni Basın Görseli Paylaşıldı!
Samsung’un sevilen Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 8 yakında tanıtılacak. Tanıtım günü yaklaştıkça gelen sızıntılarda artmaya başladı. Her gün hakkında yeni bir bilginin gün yüzüne çıktığı modelin şimdi ise yepyeni bir basın görseli sızdırıldı.
 
Galaxy Note 8 tüm ihtişamıyla karşımızda!
 
Ortaya çıkan son sızıntıda Galaxy Note 8’in ön yüzünü tamamen görebiliyoruz. Samsung’un Galaxy S8 ile beraber kullanmaya başladığı “Sonsuz Ekran” tasarımının Galaxy Note 8’de de devam ettiğini net bit şekilde görebiliyoruz.
 
 
Ekran çerçeve oranın oldukça yüksek olduğu “Sonsuz Ekran” tasarımında Galaxy Note 8 için bir takım ufak farklılıklarda göze çarpmıyor değil. Galaxy S8 ailesinde daha oval bir tasarım hakimken Galaxy Note 8’de ise kısmen daha köşeli yapı dikkat çekiyor.
 
 
 
 
Tanıtım görseline baktığımızda ise Samsung’un Galaxy S8 modellerinde kullandığı tanıtım görsellerine büyük benzerliği görüyoruz. Çerçevesiz tasarıma vurgu yapılırken “Daha büyük şeyler yap” sloganına yer verilmiş. Tanıtım görselinin Galaxy S8’den farkı ise sadece S Pen kalem dersek yanılıyor olmayız.
 
Çift kamerası, güçlü donanımı ve şık tasarımıyla Teknoloji dünyasında büyük bir heyecanla beklenilen Galaxy Note 8’in 23 Ağustos tarihinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor.
 
shiftdelete
745712
Bu haberler ilginizi çekebilir