Galaxy Note 8'in Videosu Paylaşıldı!

Ağustos ayında tanıtımının yapılması planlanan Samsun'un Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 8'in yeni konsept videosu yayınlandı.
09 Temmuz 2017 11:14
Galaxy Note 8in Videosu Paylaşıldı!
Bu yılın en önemli akıllı telefonlarından biri de kuşkusuz Galaxy Note 8 olacak. Üstün özelliklere sahip bir çift kamera ve sonsuz ekranla gelmesi beklenen Note 8’in Ağustos ayının son haftasında tanıtılması bekleniyor. Tanıtım tarihi yaklaştıkça Note 8 ile ilgili haberler de artmaya başladı. Son olarak Note 8’in tasarımını ortaya koyan bir konsept video paylaşıldı.
 
Note 8 için yeni konsept videosu!
 
Galaxy Note 8’in tasarımı birçok Teknoloji tutkunun merak konusuydu. Akıllı telefonlar konusundaki sızıntıları ile ün yapan Evan Blass’ın geçtiğimiz haftalarda paylaştığı Galaxy Note 8 görselleri tasarım ile ilgili iddialara son noktayı koymuştu.
 
 
Note 8’de arkadaki kameranın yatay yönlü olduğu ve parmak izi okuyucunun arka tarafta kamera ile aynı hizada olduğu netleşti. Bu tasarımı gösteren yeni bir konsept videosu yayınlandı. Videoda Note 8 18.5: 9 en boy oranı ve Galaxy S8’e benzeyen sonsuz ekranı (Infinity Display) ile dikkat çekiyor. Note 8’de Galaxy S8’de olduğu bir Bixby tuşu da mevcut.
 
Videodaki tasarım Evan Blass’ın görsellerindekine çok benzese de farklılıklar da mevcut. Bunlardan en önemlisi çift kameranın, flaşın ve parmak izi tarayıcının arka tarafta çıkıntı yapmaması. Ayrıca kalp atış sensörü de çok yakından gösterilmiş.
 
Düz bir arka panelin hayal edildiği videodaki Note 8’in çift arka kamera bileşenleri ve sensörlerin eklenmesi ile birlikte çerçevesiz ve ince bir tasarım ile gelme olasılığı düşük. Tabiki bu bir konsept çalışma olduğu için gerçek Note 8’i yansıtmıyor. Genel olarak benzer bir tasarımla geleceğini düşünsek de Note 8’in nihai tasarımında ufak tefek değişiklikler olabileceğini unutmamak gerek. Galaxy Note 8 konsept videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
shiftdelete
765211
Bu haberler ilginizi çekebilir