Galaxy Note 8'in Tasarımını Gösteren Video Yayınlandı!

Samsung note serisinin yeni telefonu Galaxy Note 8'in tasarımını anlatan yeni bir video ortaya çıkıt. İşte haberin detayları...
22 Mayıs 2017 11:26
Galaxy Note 8in Tasarımını Gösteren Video Yayınlandı!
Samsung’un sonraki amiral gemisi phablet modeli Galaxy Note 8 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak ise Galaxy Note 8’e ait olduğu ifade edilen ve cihazın dış tasarımını ortaya koyan bir maket ortaya çıktı.
 
Galaxy Note 8 dikey çift kamera yerleşimi gözüktü
 
Maket birimler, genel olarak şirketler tarafından aksesuar üreticilerine gönderiliyor ve bu sayede üreticilerin kılıf ve kapakları cihazların çıkışıyla birlikte piyasaya sunması sağlanıyor. Galaxy Note 8 phablet modeline ait bu maket de onlardan birisi.
 
 
Makete bakılırsa Galaxy Note 8’in ön tarafında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinde olduğu gibi yine Sonsuz Ekran (Infinity Display) yer alıyor. Arka taraftaysa dikey olarak konumlandırılmış LED flaşlı çift kamera kurulumu gözüküyor. Parmak izi okuyucusunun görülmemesi ise, Samsung’un bu sensörü ekran içine yerleştirmeyi başarmış olabileceğinin bir işareti olarak kabul ediliyor.
 
 
 
Galaxy Note 8’in beklenen özellikleri arasında 6.3 inç ekran, S Pen, 3x optik zoomlu 12 MP + 13MP arka kamera ve biraz daha büyük bir batarya bulunuyor.
 

 
shiftdelete
953104
Bu haberler ilginizi çekebilir