Galaxy Note 8'in Konset Videosu Yayınlandı!

Samsung'un merakla beklenen telefonu Galaxy Note 8'in konsept videosu yayınlandı. İşte Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 8'in konsept videosu...
01 Mayıs 2017 17:20
Galaxy Note 8in Konset Videosu Yayınlandı!
Hepimizin de bildiği üzere Samsung, her yıl 2 amiral gemisi cihaz (biri “S” diğeri ise “Note” serisinden olmak üzere) çıkarmayı gelenek haline getirmiş bulunmakta. Bu bağlamda S8’den sonra daha da çok merak edilmeye başlayan Note 8 için, göz alıcı bir konsept tasarım videosu yayınlandı.
 
Göz alıcı Galaxy Note 8 konsepti!
 
Daha önce gerek marka adına önemli kişilerce gerekse yaşanan sızıntılarla gündeme getirilen Samsung’un gelecek nesil amiral gemisi cihazı Note 8 için, göz alıcı bir konsept tasarım videosu yayınlandı. Gelin videoya daha yakından bir göz atalım.
 
 
Sizlerin de gözlemleyebileceği üzere yayınlanan bu videodaki tasarım için, rahatlıkla bugüne kadar ortaya çıkmış en iyi Note 8 konsepti diyebiliriz. Zira gerek Samsung’un Galaxy S8’le beraber getirdiği “Infinity Display” yapısı gerekse Note serisindeki o ihtişamlı duruş, yayınlanan videodaki bu Note 8 konseptinde birebir aktarılabilmiş.
 
Son olarak, Samsung’un gelecek nesil amiral gemisi cihazı Note 8’in, S8’e oranla çok daha iyi donanımsal özelliklere ve videodaki tasarımda da olduğu gibi büyük ihtimalle çift kamera sensörüne sahip olacağını belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
584686
Bu haberler ilginizi çekebilir