Galaxy Note 8'in En Düşük 64 GB Olacak!

Samsung'un yeni telefonu Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Galaxy Note 8'in en düşük depolama seçeneği 64 GB olacak.
02 Temmuz 2017 15:26
Galaxy Note 8in En Düşük 64 GB Olacak!
Yıllar geçtikçe depolama alanı ihtiyaçları da artıyor. Zira uygulamalar eskisine göre daha gelişmiş bir hal almaya başlamış durumda ve bu da uygulama boyutlarının artmasına neden oluyor. Uygulamaların yanı sıra fotoğraf ve videolar da büyük boyutlarıyla kullanıcıları zor duruma düşürüyor. 4K çözünürlüğünde videolar ve yüksek kaliteli görseller çok fazla yer kaplayabiliyor. Bu da artık yüksek kapasiteli cihazlar kullanmayı zorunlu hale getiriyor. Samsung Galaxy Note 8’in sızan özellikleri, depolama alanı olarak tatmin edici bir cihazla karşılaşacağımızı gösteriyor.
 
 
Güney Koreli kaynaklardan gelen bilgiye göre Samsung Galaxy Note 8’de iki farklı depolama seçeneği karşımıza çıkacak. Kullanıcılar 64 GB ile 128 GB depolama seçeneklerinden birini seçebilecek. Eğer bu iki seçenek de sizin için yeterli gelmiyorsa bunun için de bir çözüm mevcut. MicroSD kart desteği sayesinde cihazın depolama alanını 256 GB’a yükseltmek mümkün oluyor.
 
Depolama seçenekleri dışında cihazın fiyatıyla ilgili de yeni bir bilgi mevcut. Söylenenlere göre telefonun fiyatı 1.000 dolar ile 1.100 dolar arasında olacak. Depolama seçeneğine göre bu fiyatın artış göstereceği söyleniyor. Daha önce evleaks gönderdiği tweet ile cihazın fiyatının 999 euro’dan başlayacağını söylemişti. Bu fiyat yaklaşık 1.150 dolara karşılık geliyor. Dolayısıyla fiyatların bu seviyelerde olacağının neredeyse kesin olduğunu söyleyebiliriz. Konuyla ilgili henüz. Samsung’dan resmi bir açıklama olmadığını sözlerimize ekleyelim.
 
log
795262
Bu haberler ilginizi çekebilir