Galaxy Note 8'e İlk Ödül Geldi!

Samsung'un geçtiğimiz günlerde resmi tanıtımını yaptığı yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, ilk ödülünü aldı. Galaxy Note 8, en iyi ekrana sahip telefon oldu. Bu alanda da bir ilke imza attı.
29 Ağustos 2017 10:31
Galaxy Note 8e İlk Ödül Geldi!
Samsung'un yeni akıllı telefonları ödüle doymuyor. Geçtiğimiz aylarda Galaxy S8, DisplayMate tarafından en iyi ekrana sahip telefon seçilmişti. Note 8 ise S8'i geçerek bir akıllı telefon için ilk kez A + derecesine layık görüldü.
 
En iyi ekran Note 8'in!
 
Note 8'in 6.3 inç ekranındaki en dikkat çekici şeylerden biri parlaklığının Galaxy S8'den % 22 daha yüksek olması. Raporda telefonların Otomatik Parlaklık özelliği açıldığında Note 8'in maksimum ekran parlaklığının daha yüksek olabileceği belirtiliyor. Bu, kullanıcının en iyi parlaklık düzeyine sahip olmasını sağlayarak telefonun genel pil ömrüne katkı yapacaktır.
 
 
 
 
Daha yüksek parlaklık düzeylerine ek olarak, DisplayMate, Note 8'in Galaxy S8'e kıyasla daha büyük doğal renk gamına sahip olduğunu ve telefonun yüksek ortam ışığı ayarındayken daha iyi renkler ürettiğini söylüyor. Ayrıca, Note 8'de S8'e göre renk doğruluğunda, görüntüleme açısında, görüntü işlemcisinde, performans ve güç tasarrufu modlarında iyileştirmeler kaydedildiği belirtiliyor.
 
 
 
DisplayMate'in raporu Samsung'un yeni amiral gemisi telefonunun ekranında sağlam geliştirmeler yaptığını açıkça ortaya koyuyor. İlk bakışta S8'e göre kamera ve RAM dışında fazla değişiklik görünmese de rapor kaputun altında ciddi geliştirmeler yapıldığını gösteriyor.
 
shiftdelete
962666
Bu haberler ilginizi çekebilir