Galaxy Note 8'e Batarya Destekli Kılıf!

Galaxy Note 8'in bataryası hep eleştiri konusu olmuştu. Ancak yeni kılıf ile Galaxy Note 8'in bataryası sorun olmak çıkıyor. Üstelik indirimde...
02 Ekim 2017 17:08
Galaxy Note 8e Batarya Destekli Kılıf!
Galaxy Note 8 batarya konusunda bir önceki modelde yaşanan sorunlar nedeniyle oldukça temkinli bir şekilde karşımıza çıktı. Buna rağmen Galaxy Note 8 batarya sorununu aşmak istiyorsanız işte tam ihtiyacınız olan ürün tanıtıldı.
 
5500 mAh Galaxy Note 8 batarya takviyesi!
 
Güçlü işlemcisi ve 6 GB RAM ile oldukça iddialı olan Galaxy Note 8 aynı zamanda Samsung’un deyimiyle “Sonsuz ekran”a sahip. Tüm bunların neticesinde de elbette daha güçlü bir bataryaya ihtiyaç duyuluyor.
 
 
Samsung’un söylemine göre 1 günü rahatça çıkartabilecek Galaxy Note 8’den daha fazlasını bekliyorsanız, Zero Lemon tam sizin aradığınız ürünü tanıttı. 5500 mAh kapasitesindeki kılıf ile Galaxy Note 8 batarya takviyesi yapmanız mümkünken böylece telefonunuzun batarya kapasitesini de 8800 mAh’e çıkartmış oluyorsunuz.
 
Yüzde 115 daha fazla bir batarya ömrü sunan kılıfla birlikte Galaxy Note 8’de konuşma süresi 48 saate, video izleme süresi 24 saate, müzik dinleme süresi 75 saate ve oyun oynama süresi 16 saate çıkartılmış oluyor.
 
 
5 Ekim tarihinde satışa sunulacak olan kılıf Amazon üzerinde şu anda yüzde elli indirimle ön siparişe açılmış durumda. 79.99 dolar fiyat etiketi 39.99 dolara çekilirken şu an için ürünü maalesef Türkiye’den satın alamıyoruz.
 
shiftdelete
272458
Bu haberler ilginizi çekebilir