Galaxy Note 8'e Ait Çizimlerin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı.

Samsung’un note serisinin yeni telefonu Galaxy Note 8'in yeni çizim görselleri ortaya çıkıtı!
12 Haziran 2017 17:49
Galaxy Note 8e Ait Çizimlerin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı.
Özellikle yaşanan büyük Note 7 talihsizliği ve radikal yeniliklere imza atılan Galaxy S8’den sonra, birçok kullanıcı Samsung’un Note 8 ile beraber piyasayı yerinden oynatmasını bekliyor. Bu bağlamda hakkında birçok farklı dedikodu çıkan Galaxy Note 8’in bugün şematik çizimleri sızdırıldı.
 
Galaxy Note 8 şematik çizimleri sızdırıldı!
 
Hatırlayacak olursak daha önce ortaya atılan birkaç dedikodu neticesinde Galaxy Note 8’de çift kamera sensörü olacağı söylenmişti. İlk çift kameralı Samsung akıllı telefon olacak olan C10’dan sonra olası böyle bir hamle çok yerinde ve mantıklı bulundu.
 
 
Bugün ise sızdırılan şematik çizimlerden anlaşıldığı üzere Samsung’un beklenilen aksine bir sürpriz yapıp yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’de (altta ve üstte olmak üzere) çift hoparlör kullanabilir. Ayrıca yine şematik çizimlerden anlaşıldığı üzere Note 8’de de, aynı S8’de olduğu gibi parmak izi sensörü arka tarafta konumlandırılabilir.
 
 
Son olarak, bu çizimlerin şu ana dek herhangi bir resmiyet arz etmediğini dolayısıyla cihazın muhtemel tanıtım tarihine kadar büyük değişiklikler gösterebileceğini belirtmeden geçmeyelim.
 
shifdelete
171858
Bu haberler ilginizi çekebilir