Galaxy Note 8'de Çift Kamera Mı Olacak?

Samsung'un Note serisinin yeni telefonu Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Galaxy Note 8'de çift kamera yer alacağı yeni gelen bilgiler arasında.
28 Mart 2017 12:05
Galaxy Note 8de Çift Kamera Mı Olacak?
Galaxy Note 7 ile yaşanan batarya problemleri, Galaxy Note serisinin prestijini sarstı denebilir. Fakat Samsung, bu kaybolan prestiji yeniden kazanmak adına Galaxy Note 8 için çalışmalarını sürdürüyor.
 
Galaxy Note 8'in kamera detayları!
 
Samsung'un Core Photonics'e yaptığı yatırımın ardından, Galaxy Note 8'in çift kamera ile satışa sunulacağını dile getiren sesler iyice yükselmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Galaxy Note 8'in tasarımı olacağı söylenen bazı çizimler de ortaya çıkmış ve üzerinde çift kamera yer aldığını görmüştük.
 
 
Bugün gelen bilgiler ise Samsung'un aldığı bir patent hakkında. Patent ile birlikte Samsung'un, hem çift mercek hem de çift sensor ile çalışacak yeni bir çift kamera sistemi üzerinde çalıştığı görülüyor. İşi bir adım öteye taşıyan analistler ise bu patentin ilk kez Samsung Galaxy Note 8'de kullanılacağını iddia ediyor. 
 
Aslına bakarsanız Samsung'un zaten yeni çift kameralı sistemler üzerinde çalıştığı da bir süredir biliniyor. Fakat şimdilik bu yeni sistemleri toplu üretime geçirmeye hazır olmadığı söyleniyordu. Yani Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde bu yeni sistemin kullanılmayacağını söylemek yanlış olmaz.
 
shiftdelete
752203
Bu haberler ilginizi çekebilir