Galaxy Note 8 Ön Sipariş Rekoru Kırdı!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, akıllı telefon piyasasına çok hızlı bir giriş yaptı. Galaxy Note 8 ön sipariş rekoru kırdı.
09 Eylül 2017 21:23
Galaxy Note 8 Ön Sipariş Rekoru Kırdı!
amsung'un geçtiğimiz günlerde tanıttığı ve gerek fiyatı gerekse özellikleriyle kendinden olumlu ve olumsuz bol bol söz ettiren akıllı telefonu Galaxy Note 8, ön siparişleri almaya başladı. Cihaz Samsung için büyük bir satış başarısı yakalayacak gibi görünüyor.
 
 
Samsung'un bugün gururla yaptığı açıklamada yeni Galaxy Note 8'in tüm öncüllerinden daha çok ön sipariş aldığını belirtildi. Cihaz, öncülü Galaxy Note 7'nin 13 günlük ön sipariş döneminde ulaştığı 380.000 adet siparişi sadece tek günde geçerek 395.000 sipariş aldı. Güney Kore'de 21 Eylül'de mağazalarda yerini alacak olan akıllı telefona ön sipariş verenler 15'inde verilecek kargonun ardından sahip olacak. 
 
 
Fiyatın yüksekliği ve donanımın Galaxy S8 serisine kıyasla bize göre çok büyük farklılık taşımaması, Galaxy Note 8 için çoğunlukla olumsuz sonuçlar doğurmuştu ancak ortaya çıkan olumlu satış rakamları özellikle Güney Kore'nin cihazla ilgili olumlu düşüncelerini ortaya çıkarıyor. Başarı firmanın geçen yıl çıkardığı sorunlu cihazı Note 7'nin bu sene üzerinde hiç bir etkisinin olmadığını açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. Cihazın şimdilik 5.000 TL'lik etiketinin bulunduğu ülkemizde satışlar başlar başlamaz ne kadar satılacak hep birlikte görerek Türk tüketicilerin Samsung'a güvenip güvenmediğini ya da yeni Note'in tüketicilerimize göre bu fiyata değip değmediğini göreceğiz.
 
webtekno
997088
Bu haberler ilginizi çekebilir