Galaxy Note 8 Mi Geliyor!

Samsung, bu ayın sonunda Galaxy S8'i tanıttıktan sonra Note 8'e ağırlığını verecek. Şimdiden Note 8'in kod adı ve model numarası bile var!
07 Mart 2017 19:50
Galaxy Note 8 Mi Geliyor!
Samsung, bu ayın sonlarında yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ı resmen ilan edecek. Galaxy S8 modelleri ile her şey ortaya çıktıktan sonra tabii ki de gözler bir sonraki phablet model Galaxy Note 8’e yönelecek
 
 
Ancak, şimdiden Galaxy Note 8 söylentileri ve sızıntıları gelmeye başladı.  Yeni gelen bilgilere göre, Samsung Galaxy Note 8, SM-N950F model numarasını taşıyor. Bu model numarası, diğer amiral gemisi modellerde olduğu gibi bölgelere göre sonundaki harf farklılığı ile değişecek. Sammobile tarafından yayınlanan bir rapora göre, Galaxy Note 8  "Great" kod adı ile geliştiriliyor.
 
 
Galaxy Note 7 patlamalarından sonra, Galaxy Note 8’in olağan dışı bir şey olması bekleniyor.  İlginçtir ki, SamMobile ayrıca Samsung'un Güney Koreli pazar için yenilenmiş bir Note 7 üzerinde çalıştığını söyledi. Bu iddia daha öncede ortaya çıkmış ve Samsung’un bir yetkilisi bu iddiaları yalanlamıştı.
 
Bakalım Samsung, Galaxy Note 7’deki hatalarını Galaxy Note 8 ile telafi edebilecek mi?
 
teknolojioku
489968
Bu haberler ilginizi çekebilir