Galaxy Note 8 Kılıf İçerisinde Göründü!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8'in tanıtımına az bir zaman kala Note 8 kılıf içerisinde göründü. Artık Galaxy Note 8'in tasarımı da ortaya çıkıyor.
17 Temmuz 2017 15:43
Galaxy Note 8 Kılıf İçerisinde Göründü!
Samsung'un yeni akıllı telefonu için popüler bir Amerikan markası olan Dbrand, resmi olarak kolları sıvadı ve Note 8 için birkaç deri kılıf modeli geliştirdi. Firmanın ürettiği kılıflar, daha önce sızdırılmış Note 8 tasarımlarıyla neredeyse birebir uyumlu görünüyorlar. Bu durum, yapılan sızıntılar sayesinde cihazın son halini piyasaya çıkmadan gördüğümüz anlamına geliyor. 
 
 
Dbrand, Samsung Galaxy Note 8 cihazını aldığımız zaman bir kılıf kullanmamızın şart olduğunu söylüyor. Çünkü cihazın elde tutuş tecrübesinin beklendiği kadar iyi olmadığını ve kaygan yüzeyi dolayısıyla kolayca kayabileceğini dile getiriyor. Note 8‘in araka yüzeyi tıpkı S8 ve S8 Plus’taki gibi camdan olacak.
 
Bu yılın başlarında Samsung, resmi olarak Galaxy S8 ve S8 Plus'ı tanıtmadan önce Dbrand, cihazlara uygun kılıflarını tanıtmıştı. Firmanın önce başarısı dikkatleri çekince, Note 8 adına yaptığı çalışmalara da daha gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşabiliyoruz.
 
 
 
 
 
webtekno
710942
Bu haberler ilginizi çekebilir