Galaxy Note 8, Kamerası İle Döktürecek!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, kamerası ile adın oldukça söz ettireceğe benziyor. İşte Galaxy Note 8 ile ilgili yeni detaylar...
31 Temmuz 2017 15:52
Galaxy Note 8, Kamerası İle Döktürecek!
Galaxy Note 8 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan detaylara bakacak olursak, yeni amiral gemisinin kamera özellikleri de yavaş yavaş netleşmeye başladı.
 
Galaxy Note 8 kamerası ile büyüleyecek!
 
Yatay olarak konumlandırılmış çift arka kamera ile kullanıcıların huzuruna çıkacak olan Note 8, çift tonlu LED flaşı ile karşımıza çıkacak.Kamera konusunda kullanıcılara kaliteli bir deneyim vaat eden Samsung, ana kamerasında ''Akıllı Zoom'' adı verilen bir özellik kullanacak.
 
Özel olarak geliştirilen yazılımlarla da güçlendirilen bu ''Akıllı Zoom'' özelliği 3x optik yakınlaştırma olarak tanımlarsak daha akılda kalıcı olacaktır. Kullanıcılar 3x optik yakınlaştırma ile kullanıcılar geçtiğiniz fotoğrafın hem rengini hem de ayrıntıları koruyarak görüntüyü büyütebilecekler. 
 
 
 
 
Note 8'in diğer kamera özelliklerine bakacak olursak, bizleri ''Refocus'' adı verilen bir özellik daha kullanıma sunulacak. Bu özellik sayesinde kameranın odak noktasını çok hızlı bir şekilde değiştirmenize yardımcı olacağını da belirtelim.
 
 
 
 
Bu özellik Galaxy Note 8'de yer alan telefoto objektife ile sağlanacak. Sızdırılan diğer detaylarda ise yeni amiral gemisinin kamerası, arka planı çok kolay bir şekilde bulanıklaştırabilecek ve her hangi çektiğiniz bir fotoğrafın açısını rahat bir şekilde değiştirmenize de olanak sağlanacağını da söylemeden geçmeyelim.
 
Yeni telefonun kamerası, HDR desteğine ve Super Night Shot moduna sahip olacağını görmekteyiz. Böylece yeni Note 8, en düşük ışıklı ortamlarda bile en net fotoğrafı yakalayabileceği anlamına geliyor. 
 
 
Henüz ortaya çıkan bu özellikler hakkında Samsung resmi bir açıklamada bulunmadı ancak. Bildiğiniz üzere Teknoloji devi yeni telefonunu 23 Ağustos'ta düzenleyeceği basın toplantısı ile gün yüzüne çıkartacak.
 
shiftdelete
589598
Bu haberler ilginizi çekebilir