Galaxy Note 8 İle iPhone 8'in Panelleri Aynı Karede!

Samsung ve Apple'ın amiral gemilerinin ön panelleri yan yana aynı karede göründü. İşte iki amiral gemisinin ön panelleri...
30 Temmuz 2017 14:55
Galaxy Note 8 İle iPhone 8in Panelleri Aynı Karede!
Samsung ve Apple'ın yeni amiral gemisi cihazları Galaxy Note 8 ve iPhone 8'in ön panellerini gösteren bir görsel, Çin'in popüler sosyal medya platformu Weibo'da paylaşıldı. Görsel, Note 8'in iPhone 8'den önemli ölçüde büyük olacağını gösteriyor.
 
Note 8 ve iPhone 8 yan yana!
 
Yılın en popüler telefonları olması beklenen Note 8 ve iPhone 8, oldukça büyük ekran boyutlarına rağmen her ikisi de neredeyse çerçevesiz ekranlara sahip oldukları için nispeten kompakt ve taşınabilir bir yapıya sahipler.
 
 
 
 
Galaxy Note 8'in ön paneli daha önce sızdırılan birçok görsel ile uyumlu.Samsung'un Galaxy S8 ile birlikte gelen tasarım dilini takip etmeye devam ettiği görülüyor. Infinity Display panel, önceki amiral gemisindeki gib 18.5: 9'luk en-boy oranına sahip.
 
iPhone 8'in ön paneline bakıldığında ise uzun süredir gündemde olan 5.8 inçlik oldukça ince çerçeveli, uçtan uca tasarımı görüyoruz. Cihazın ön yüzü, üst taraftaki sensörlerin ve kameranın olduğu yer hariç tamamen ekrandan oluşuyor. iPhone 8, 18:9 en-boy oranı ile bu yılın trendine uymuş görünüyor.
 
shiftdelete
442851
Bu haberler ilginizi çekebilir