Galaxy Note 8 Hakkında Yeni Bilgiler!

Samsung'un merakla beklenen yeni telefonu Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni yayınlanan raporda da Galaxy Note 8 doğrulandı. İşte ayrıntılar...
27 Nisan 2017 20:02
Galaxy Note 8 Hakkında Yeni Bilgiler!
Samsung, Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı facia sonrasında kullanıcıların karşısına üst seviye özelliklere ve şık bir tasarıma sahip olan Galaxy S8 ikilisi ile çıkmış olsa da, halen Note serisinin yeni üyesini bekleyen büyük bir kitle bulunuyor.
 
Samsung, Galaxy Note 7 modelini yaptığı düzenlemeler sonrasında bazı ülkelerde tekrar satışa sunmaya hazırlanırken, Galaxy Note 8 modeli hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı.
 
Galaxy Note 8 modeli bu yıl duyurulacak!
 
2017 yılı 1. çeyrek finansal sonuçlarını yayınlayan Samsung'un, ' Galaxy S8 ve S8 Plus'ın başarısı ve ikinci yarıda yeni amiral gemisi modelinin piyasaya sürülmesi ile karlılığımızı sürdürmeye çalışacağız. ' ifadesi ile Galaxy Note 8 modelinin bu yıl karşımıza çıkacağı doğrulanmış oldu.
 
 
Galaxy Note 8 modelinin tasarımsal anlamda Galaxy S8 ikilisi ile benzerlik göstermesi beklenirken, Note 8 hali hazırda üst seviye bir donanıma sahip olan Galaxy S8'den daha güçlü bir cihaz olacak.
 
shiftdelete
139382
Bu haberler ilginizi çekebilir