Galaxy Note 8 Dayanıklılık Testinde!

Samsung Galaxy Note 8 dayanıklılık testinde ortaya çıktı. Sizce yeni amiral gemisi bu testten başarılı bir şekilde ayrılmış mıdır?
07 Eylül 2017 23:33
Galaxy Note 8 Dayanıklılık Testinde!
Samsung tarafından Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında duyurusu gerçekleştirilen Galaxy Note 8 modelinin, ön sipariş veren kullanıcılara teslim edilmeye başlanması ile birlikte ilk testler ortaya çıkmaya başladı.
 
Cihazlara uyguladığı zorlu testler ile tanınan JerryRigEverything isimli YouTube kanalının konuğu olan Galaxy Note 8 büküldü, çizildi ve yakıldı.
 
Peki, böylece ilk dayanıklılık testi yayınlanmış olan Galaxy Note 8 uygulanan zorlu testlere karşı nasıl bir dayanıklılık gösterdi? Gelin, bu sorunun cevabını hep birlikte öğrenelim.
 
Samsung Galaxy Note 8 dayanıklılık testinde!
 
Galaxy Note 8'in Gorilla Glass 5 Teknolojisi ile korunan kavisli ekranı, uygulanan çizilme testinde birçok amiral gemisi modeli gibi 5. seviyeye kadar dayanıklılık gösterirken, sonrasında mukavemetini kaybediyor.
 
 
 
 
Cihazın üst kısımında yer alan iris tarayıcı ve ön kamera ise, maket bıcağı ile uygulanan çizilme testini başarıyla atlatırken, plastik yapısı nedeniyle bıçak ile kolayca soyulan kalemi cihaza ters takmak mümkün değil.
 
Cihazın arka kısmında bulunan kamera ve parmak izi okuyucunun yanı sıra yan tarafta bulunan metal çerçeveler bıçak ile uygulanan kuvvet sonrasında ciddi şekilde hasar görürken, üzeri çizilmiş olan parmak izi okuyucu sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.
 
Çakmak ile ateşe maruz bırakılan Galaxy Note 8'in ekranında beyaz bir leke oluşurken, cihaz bükülme testinden sorunsuzca geçmeyi başarıyor.
 
shiftdelete
4494
Bu haberler ilginizi çekebilir