Galaxy Note 8 Cephesinden Yeni Sızıntı Paylaşıldı!

Samsung’un yeni telefonu Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise Galaxy Note 8'in render videosu paylaşıldı.
27 Haziran 2017 12:42
Galaxy Note 8 Cephesinden Yeni Sızıntı Paylaşıldı!
Tanıttım tarihi yaklaştıkça Samsung’un yeni amiral gemisi cihazı Galaxy Note 8 hakkındaki söylenti ve sızıntıların sayısı da hızla artmakta. Bugün ise cihazın nihai tasarımını baz alan bir render videosu sızdırıldı.
 
Samsung Galaxy Note 8 Render Videosu Sızdırıldı!
 
Meşhur sızıntı kaynakları “OnLeaks” ve “91Mobiles” tarafından yayınlanan video ve görseller, iddida edildiği üzere cihazın nihayi tasarımı üzerine hazırlanmış. Yani Samsung yeni amiral gemisi cihazı Galaxy Note 8, videodaki ile birebir aynı bir kasa yapısına sahip olacak.
 
 
Videodan anlaşıldığı üzere, Galaxy Note 8 eğer iddia edildiği gibi böyle bir kasa yapısına sahip olacaksa, muhtemelen birçok kullanıcı bu durumdan hoşnut olmayacaktır. Zira aynı eleştiri yağmuruna tutulan Galaxy S8’de olduğu gibi, Note 8’de de parmak izi tarayıcısı arka tarafa konumlandırılmış durumda.
 
Son olarak, yine videodan anlaşıldığı üzere yeni Galaxy Note 8’in, Galaxy S8 kadar olmasa bile, serinin önceki cihazlarına oranla gayet iyi bir ekran – kasa oranına sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
shiftdelete
Etiketler : Galaxy Note 8 , Samsung
98140
Bu haberler ilginizi çekebilir